Serwis www.pwrze.com używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie

CO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ?

Pragniemy być dobrym obywatelem miasta i województwa

WSK Rzeszów zawsze była liderem w zakresie wprowadzania nowoczesnych, przyjaznych środowisku naturalnemu oraz środowisku pracy technologii i procesów. Zdecydowana większość zastosowanych rozwiązań wynika z wewnętrznej polityki przedsiębiorstwa kierującego się zasadą ciągłego doskonalenia.

Do opisanych „politykami” działań należą między innymi darowizny ze zdefiniowanymi trzema obszarami wsparcia: edukacja ze szczególnym uwzględnieniem nauk ścisłych, kultura wysoka oraz ochrona środowiska.

To właśnie w oparciu o te regulacje od kilku lat prowadzone są przez WSK Rzeszów programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży nakierowane na popularyzację nauk ścisłych, jako przyszłych kierunków kształcenia. Wsparcie bieszczadzkiej grupy GOPR, festiwalu muzycznego w Łańcucie czy widowisk teatralnych rzeszowskich teatrów to świetne uzupełnienie realizowanej konsekwentnie strategii.

Co bardzo ważne i unikalne, WSK Rzeszów, jako organizator i gospodarz wielu spotkań wspierających i promujących region, chętnie dzieli się tymi dobrymi praktykami, podnosząc prestiż i atrakcyjność gospodarczą podkarpackiego środowiska.

Nie do przecenienia wydaje się być rola WSK Rzeszów jako inicjatora i jednego z współzałożycieli klastra przemysłowego Dolina Lotnicza. Założone w 2003 roku stowarzyszenie zrzeszające obecnie ponad 90 podmiotów gospodarczych jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych inicjatyw gospodarczych w Polsce. Jego pozycja rośnie także w Europie i Ameryce. Jesteśmy przekonani, że to Dolina Lotnicza była ważnym czynnikiem wielu decyzji inwestycyjnych firm lotniczych na Podkarpaciu.

 

Polityka darowizn - kryteria wyboru

 

 Jako członek korporacji UTC WSK Rzeszów realizuje jej  politykę dotyczącą darowizn skierowaną głównie do organizacji non-profit. Podstawowym kryterium wsparcia są także obszary ich działania, takie jak:

  • nauka ze szczególnym uwzględnieniem nauk ścisłych
  • kultura i sztuka
  • środowisko
Pratt & Whitney Rzeszów S.A. 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone.                        Polityka Prywatności
CMS Realizacja: Ideo   Powered by: Edito