Serwis www.pwrze.com używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie

CO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ?

Pokazy strażackie w Trzcinicy, 1 czerwca 2012 r.

Pokazowa akcja gaszenia pożaru. Budy Głogowskie, 8...

Wolontariusze z Koła Naukowego Ratownictwa Medycznego...

Pokazy pożarowe. Czudec, 26 czerwca 2012 r.

Ćwiczenia praktyczne z gaszenia pożaru mieli także...

"Bezpieczne wakacje" z WSK Rzeszów - akcja trwa!

18.07.2012

WSK Rzeszów wraz z Kidde Ropczyce oraz dziewięcioma jednostkami Ochotniczej Straży Pożarnej i Kołem Naukowym Ratownictwa Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, rozpoczęła program „Bezpieczne wakacje”. Akcja ma na celu zwiększyć bezpieczeństwo pożarowe oraz świadomość w tym zakresie wśród dorosłych i dzieci z województwa.

 

9 jednostek OSP w: Trzcinicy, Gliniku, Budach Głogowskich, Dobrzechowie, Domaradzu - Górze, Czudcu, Okoninie, Zmysłówce oraz Rzeszowie - Zalesiu wraz ze studentami z Koła Naukowego Ratownictwa Medycznego UR, wspierane przez pomysłodawców programu, zobowiązały się do przeprowadzenia pokazów i pogadanek dla uczniów szkół w tychże miejscowościach.

 

Pierwszy pokaz strażacko - ratowniczy, z udziałem miejscowych władz, miał miejsce 1 czerwca w szkole podstawowej w Trzcinicy, drugi - 8 czerwca w Budach Głogowskich, trzeci - 20 czerwca w Gliniku, czwarty - 26 czerwca w Czudcu, piąty - 8 lipca w Dobrzechowie, szósty - 15 lipca w Grodzisku. Podobne akcje, z ćwiczeniami praktycznymi, konkursami i pogadankami, zaplanowały inne OSP uczestniczące w naszym programie.

powrót
Pratt & Whitney Rzeszów S.A. 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone.                        Polityka Prywatności
CMS Realizacja: Ideo   Powered by: Edito