Serwis www.pwrze.com używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie

CO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ?

WSK „PZL-Rzeszów” S.A. w gronie nominowanych do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

11.05.2012

9 maja br. w Belwederze, podczas spotkania Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego z Wiesławem Rozłuckim, Przewodniczącym Kapituły Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP, ogłoszone zostały nominacje do X edycji plebiscytu.

 

W tegorocznej edycji spośród zgłoszonych kandydatur, kapituła wybrała 12 firm. WSK „PZL-Rzeszów” S.A. otrzymało nominację w kategorii Zielona gospodarka. Nasza firma o wyróżnienie Prezydenta RP konkurować będzie z Grupą ENERGA, zajmującą się wytwarzaniem, obrotem i wytwarzaniem energii elektrycznej oraz firmą REMONDIS, świadczącą usługi gospodarowania odpadami.

To nie pierwsza nominacja do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP dla rzeszowskiego WSK. W 2004 roku przedsiębiorstwo nominowane było w kategorii Inwestycja zagraniczna w Polsce.


Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP przyznawana jest od 1998 roku w czterech kategoriach: Innowacyjność, Obecność na rynku globalnym, Ład korporacji i odpowiedzialność biznesu oraz Zielona gospodarka. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród gospodarczych w Polsce, dlatego też często nazywana jest „Polskim Gospodarczym Noblem”.

Wyróżnienie to przyznawane jest przedsiębiorstwom, instytucjom i wynalazcom, którzy wnoszą istotny wkład w rozwój i modernizowanie polskiej gospodarki oraz kreują jej pozytywny wizerunek w Polsce i zagranicą. Nagroda ma na celu promocję, prezentację i upowszechnianie działań oraz dróg prowadzących do osiągania sukcesów gospodarczych.


 

powrót
Pratt & Whitney Rzeszów S.A. 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone.                        Polityka Prywatności
CMS Realizacja: Ideo   Powered by: Edito