Serwis www.pwrze.com używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie

CO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ?

Nagroda "Podkarpackiego wilka" dla Marka Dareckiego

05.07.2006

Jest to nagroda, którą Radio Rzeszów przyznaje za kreatywność i sukcesy w biznesie.

 

Nazwisko laureata statuetki oraz „Listę 100 największych firm Podkarpacia za 2005 rok” ogłoszono 23 czerwca br. podczas konferencji naukowej w Wyższej Szkole Zarządzania w Rzeszowie, odbywającej się pod nazwą „15 lat prywatyzacji w Polsce – Gospodarka – Polityka – Media”.

 

- Cieszę się, że moja praca na stanowisku prezesa WSK „PZL-Rzeszów” S.A. została tak wysoko oceniona przez Kapitułę wyróżnienia. Mimo, że jest to nagroda indywidualna, traktuję ją, także jako wyraz uznania dla pracowników naszej firmy, która przeżywa obecnie chyba najlepszy okres w swojej 68-letniej historii. Bycie „Podkarpackim wilkiem” to dla mnie osobiście również zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz rozwoju WSK, „Doliny Lotniczej” i całego Polskiego Przemysłu Lotniczego. Nie będę ukrywał, że praca tak jest nie tylko wyzwaniem, ale i przyjemnością – napisał do Krzysztofa Kaszuby, dziekana Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie prezes Darecki.

 

Podczas konferencji prezentację pod nazwą „Wpływ przemian w Polsce na charakter inwestycji zagranicznych na przykładzie WSK Rzeszów” przedstawił Andrzej Czarnecki, kierownik Działu Komunikacji, który w imieniu prezesa Dareckiego odebrał statuetkę

 

powrót
Pratt & Whitney Rzeszów S.A. 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone.                        Polityka Prywatności
CMS Realizacja: Ideo   Powered by: Edito