Serwis www.pwrze.com używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie

CO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ?

Komunikat od dyrektora naczelnego

11.04.2008

Zarząd firmy UTC powierzył 9 kwietnia stanowisko dyrektora naczelnego Louisowi R. Chênevertowi, który zastąpi George'a Davida (l. 66), który w dalszym ciągu będzie pełnił funkcję prezesa zarządu. Chênevert (l. 50) zachowa tytuł prezesa firmy UTC i będzie nadal pełnił funkcję członka zarządu.

 

— Był to celowy i udany proces, w trakcie którego Louis wykazał się umiejętnością prowadzenia tej dużej i złożonej organizacji. Wszyscy absolutnie w niego wierzymy — powiedział David.
Chênevert został wybrany na prezesa oraz dyrektora operacyjnego firmy UTC w marcu 2006 roku. Chênevert rozpoczął pracę w UTC w oddziale Pratt & Whitney Canada w 1993 roku, po 14 latach pracy w firmie General Motors, i został jej prezesem w roku 1999.


— Zaufanie, którym obdarzył mnie zarząd, to dla mnie zaszczyt, przywilejem dla mnie jest możliwość pójścia w ślady George'a Davida, wspaniałego lidera i dyrektora naczelnego — powiedział Chênevert. — Pod kierownictwem George'a firma UTC osiągnęła niesamowitą wydajność oraz dobrze przygotowała się na przyszłość.


Jestem pewien, że firma UTC jest w stanie utrzymać te doskonałe wyniki. Mamy doświadczone kierownictwo, zrównoważony portfel produktów oraz silną pozycję na rynkach globalnych, wszystkie niezbędne elementy sukcesu — dodał Chênevert.


Firma United Technologies, z siedzibą w Hartford, w stanie Connecticut, to prowadzące zróżnicowaną działalność przedsiębiorstwo, które oferuje zaawansowane technologicznie produkty oraz usługi przedsiębiorstwom z branży lotniczej, kosmonautycznej i budowlanej. Wśród produktów firmy UTC znajdują się silniki lotnicze Pratt & Whitney, helikoptery Sikorsky, moduły grzejne i klimatyzatory Carrier, systemy lotnicze oraz produkty przemysłowe Hamilton Sundstrand, windy i schody ruchome Otis, instalacje UTC Fire & Security oraz ogniwa paliwowe UTC Power.


Louis R. Chênevert
Prezes i dyrektor naczelny

powrót
Pratt & Whitney Rzeszów S.A. 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone.                        Polityka Prywatności
CMS Realizacja: Ideo   Powered by: Edito