Serwis www.pwrze.com używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie

CO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ?

PWR 25. raz na MSPO

11.09.2017

Jak co roku, także podczas tegorocznej, 25. edycji targów (5–8 września), nie mogło zabraknąć Pratt & Whitney Rzeszów i Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów, reprezentantów United Technologies Corporation. W najbardziej prestiżowej „Hali E” prezentowaliśmy nasze produkty i możliwości razem z dwoma innymi firmami UTC: Pratt & Whitney Millitary Engines i UTC Aerospace Systems. Na naszym stoisku, które cieszyło się dużym zainteresowaniem, można było zobaczyć między innymi zespół napędowy do śmigłowca W-3 sokół, silnik APU A3200 oraz elementy układu FADEC.

Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach jest obecny na „targowej” mapie świata już od ćwierć wieku i z tej właśnie okazji zostały wręczone nagrody firmom, które wystawiały się co roku od 25 lat, nasza firma znalazła się wśród nich.

 

Międzynarodowe Targi Przemysłu Obronnego (MSPO) w Kielcach są jedną z największych tego typu imprez w Europie. Od 25 lat cieszą się coraz większym zainteresowaniem światowej branży związanej z obronnością, która z roku na rok prezentuje coraz bardziej zaawansowane technologie.

Dzięki MSPO możemy dowiedzieć się także, na jakich dziedzinach będą koncentrowali się najwięksi gracze na rynku, podczas tej edycji można było dostrzec szeroką prezentację rozwiązań dla przemysłu kosmicznego, takich jak np. satelity.

powrót
Pratt & Whitney Rzeszów S.A. 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone.                        Polityka Prywatności
CMS Realizacja: Ideo   Powered by: Edito