Serwis www.pwrze.com używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie

CO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ?

WSK Rzeszów podwójnym liderem

30.06.2015

29 czerwca odbyła się gala "Złotej Setki" - corocznego rankingu firm z regionu - podczas której nasza firma została wyróżniona w dwóch kategoriach - największego pracodawcy - WSK jest w tej kategorii wyróżniona po raz kolejny - oraz innowacyjności.

 

Druga z tych kategorii pojawiła się w opracowanym przez analityków Wyższej Szkoły Zarządzania rankingu po raz pierwszy, a pozycja lidera w tej dziedzinie dla naszej firmy została uzasadniona przez kapitułę oceniającą innowacyjność podkarpackich przedsiębiorstw w następujący sposób:

 

"Wyróżnienie to jest rezultatem oceny dotychczasowych znakomitych osiągnięć tego przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim - jego strategicznego podejścia do absolutnej potrzeby kreowania rozwiązań na najwyższym poziomie światowym. W działalności firmy można zauważyć wiele nowatorskich, wybitnie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, technologicznych i badawczych.
Istnieje dużo przesłanek potrzeby innowacji w sektorze wysokich i bardzo wysokich technologii, jakim jest przemysł lotniczy. Należy do nich m.in. potrzeba ograniczenia ilości spalanego paliwa przez silniki lotnicze, zmniejszenia wagi różnych części samolotów, zwiększenia bezpieczeństwa ich funkcjonowania, ograniczenia hałasu, a ostatnio coraz większego znaczenia nabiera kreowanie ekoinnowacyjnych rozwiązań, służących między innymi ochronie ozonosfery. Wszystkie te zagadnienia można zauważyć w innowacyjnej polityce przedsiębiorstwa. Pod kierunkiem wybitnego innowatora, jakim jest prezes WSK „PZL-Rzeszów" S. A. Marek Darecki firma stała się nie tylko liderem wśród przedsiębiorstw regionu, jest też wzorem na arenie europejskiej i światowej. [...]".

powrót
Pratt & Whitney Rzeszów S.A. 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone.                        Polityka Prywatności
CMS Realizacja: Ideo   Powered by: Edito